ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ
📍 Νυχτερινά κέντρα στη Θεσσαλονίκη
ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ προσφέρει μια ατμοσφαιρική και εξωτική εμπειρία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, με ένα χώρο που συνδυάζει εθνητικές στοιχεία και σύγχρονη μουσική. Η ποιότητα της εξυπηρέτησης και η φιλική προσέγγιση των προσωπικών δημιουργούν ένα περιβάλλον όπου οι επισκέπτες μπορείς να απολαύσουν την νύχτα με εύκολη και εύκολη. Η διάφορη μουσική και η διακόσμηση προσθέτουν ένα μοναδικό χαρακτηριστικό, ενώ η θέση του σε ένα ευρύτερο χώρο του Αγ. Δημητρίου προσθέτει πιστότητα στην ασφάλεια και την εύκολη πρόσβαση.
Η ατμοσφαιρα του ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ είναι εξαιρετική, με μουσική που καλύπτει διάφορους στυλ και ένα εσωτερικό που προσφέρει και εσωτερικό χώρο για live events. Η συνδυασμένη προσέγγιση της εξυπηρέτησης και η προσοχή στις λεπτομέρειες, όπως τα φτωχά συνδυασμένα με το ποτό, καθιστά το κέντρο ιδανικό για απολαυστικές βραδιές. Η προσέγγιση είναι αντικειμενική, με έμφαση στην ποιότητα και την ασφάλεια, χωρίς να παραμένει σε γενικές φράσεις.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ
Επιλογές εξυπηρέτησης
- Θέσεις σε εξωτερικό χώρο
Σημαντικότερα
- Ζωντανές παραστάσεις
Προσφορές
- Αλκοόλ
- Κοκτέιλ
- Κρασί
- Μπίρα
- Οινοπνευματώδη ποτά
- Φαγητό
- Χορός
Επιλογές γεύματος
- Χώρος με καθίσματα
- Σερβίρισμα
Παροχές
- Μπαρ στον χώρο
- Τουαλέτα
- Wi-Fi
Πελάτες
- Για οικογένειες
Σχεδιασμός
- Απαιτούνται κρατήσεις
- Δέχεται κρατήσεις
Πληρωμές
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ βρίσκεται στην θέση 6 από συνολικά 10 στη λίστα νυχτερινά κέντρα στη Θεσσαλονίκη
Κριτικές πελατών
ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ έχει βαθμολογία 4.5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 2009 κριτικές στη Google
Σίγουρα το μαγαζί είναι κάτι το ξεχωριστό, μια παραδεισένια όαση που σε ταξιδεύει, χωρίς να καταλαβαίνεις ότι είσαι στο κέντρο (αγ. Δημητρίου). Οι τιμές κυμαίνονται σε φυσιολογικά επίπεδα. Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο. Μπορείς να πίνεις το ποτό σου και να απολαύσεις έναν υπέροχο ναργιλέ, που πραγματικά από τους καλύτερους που έχω κάνει (δυνατός με έντονη γεύση). Το μαγαζί γενικά έχει τον δικό του τύπο!
Υπέροχη μουσικη,εβαζε όλα τα types μουσικης και η ατμοσφαιρα ηταν αξέχαστη.Ο χώρος ειναι αρκετα μεγάλος και δεν παρατηρησα κανεναν κίνδυνο
Ατμοσφαιρικό μπαρ με υπέροχο αίθριο γεμάτο χρώματα, ρετρό λεπτομέρειες και έθνικ στοιχεία...μουσική χαλαρωτική...ιδανικό για απολαυστικές βραδιές με ποτό και παρέα!!! Αρνητικό τα φτωχά συνοδευτικά με το ποτό...
Υπέροχο μέρος στο κέντρο της πόλης,πολύ ατμοσφαιρικό και δροσερό,ακριβώς στο πλάϊ του Αγ.Δημητρίου.Η διακόσμηση παραπέμπει σε εξωτικό μέρος,ηλεκτρονική αλλά χαλαρωτική μουσική και καλό σέρβις με συνοδευτικά.Για το χειμώνα υπάρχει και εσωτερικός χώρος με live events.
Πανέμορφος χώρος με πολύ καλή μουσική. Στον αντίποδα ομως, οι τιμές ειναι τουλάχιστον τραγικές και το σέρβις οτι να ναι. Οταν πηγαμε το μαγαζί δεν ηταν καν γεμάτο, και μας είπαν πως δεν είχαν χώρο στη γκαρνταρόμπα, με αποτέλεσμα να καταλήξουμε με τα μπουφαν στο χέρι.
Πολύ ωραίος εξωτερικός χώρος για βράδυ. Ωραία κοκτέιλς κ επιλογές για φαγητό, η μουσική δεν ενοχλεί συζητάς άνετα, καλό το σέρβις.
Ίσως από το πιο όμορφο και ιστορικό μαγαζί της πόλης! Η αρχιτεκτονικη καταπληκτική όπως και το στήσιμο του μαγαζιού. Πολύ καλή εξυπηρέτηση οι τιμές σχετικά ακριβές όπως τα κοκτέιλ είναι ακριβά.
Πληροφορίες σχετικά με ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ
Διεύθυνση
ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ βρίσκεται στην τοποθεσία Αγίου Νικολάου 3, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ είναι +30 231 305 9024
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της ΑΙΓΛΗ γενί χαμάμ είναι: facebook.com/aigligenihamam
