Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar

📍 Ιταλικά εστιατόρια στη Θεσσαλονίκη

8.0

Το Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar στη Θεσσαλονίκη προσφέρει μια εξυπηρέτηση αξιόπιστη και ατμόσφαιρα που συνδυάζει την εύρεση της ιταλικής γεύσης με την εύκολη διαδικασία. Η ποιότητα των φαγητών, όπως η Caesar σαλάτα και τα μακαρόνια, είναι σταδιακά επιβεβαιωμένη, ενώ η εξυπηρέτηση είναι ευγενική και προσαρμοσμένη στις ανάγκες των πελατών. Η ατμόσφαιρα είναι ζεστή και ευαίσθητη, ιδανική για χαλαρές στιγμές ή συναισθήματα.

Η σταθερότητα της εμπειρίας είναι ένας κλειικός παράγοντας, καθώς η ποιότητα των προϊόντων και η προσέγγιση των υπαλλήλων μπορεί να διαφέρουν από τη μέρα. Η προσοχή στις λεπτομέρειες, όπως η επιλογή των ποτών και η προσαρμογή των μενού, επιβάλλει μια εμπειρία που είναι τόσο πλούσια όσο και αξιόπιστη. Η προσέγγιση της επιχείρησης δείχνει την αίσθηση της για την ποιότητα και την εναρμονία της προσφορής.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar

Επιλογές εξυπηρέτησης

  • Θέσεις σε εξωτερικό χώρο
  • Παράδοση χωρίς επαφή
  • Διανομή
  • Υπηρεσίες στον χώρο
  • Φαγητό σε πακέτο
  • Φαγητό στον χώρο

Σημαντικότερα

  • Πολύ καλά κοκτέιλ
  • Πολύ καλές επιλογές μπίρας
  • Πολύ καλές επιλογές τσαγιού
  • Πολύ καλή λίστα κρασιών
  • Πολύ καλό επιδόρπιο
  • Πολύ καλός καφές

Δημοφιλές για

  • Μεσημεριανό
  • Δείπνο
  • Μοναχικά γεύματα

Προσβασιμότητα

  • Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο

Προσφορές

  • Αλκοόλ
  • Γρήγορο γεύμα
  • Καφές
  • Κοκτέιλ
  • Κρασί
  • Μικρά πιάτα
  • Μπίρα
  • Οινοπνευματώδη ποτά
  • Φαγητό αργά το βράδυ
  • Vegan επιλογές
  • Xορτοφαγικές επιλογές

Επιλογές γεύματος

  • Πρωινό
  • Brunch
  • Μεσημεριανό γεύμα
  • Δείπνο
  • Τροφοδοσία
  • Επιδόρπιο
  • Χώρος με καθίσματα
  • Σερβίρισμα

Παροχές

  • Μπαρ στον χώρο
  • Τουαλέτα
  • Τουαλέτα ουδέτερη ως προς το φύλο
  • Wi-Fi

Ατμόσφαιρα

  • Εύκολα
  • Μοντέρνο
  • Ρομαντική ατμόσφαιρα
  • Φιλόξενο

Πελάτες

  • Για οικογένειες
  • Ομάδες
  • Τουρίστες
  • Φοιτητές πανεπιστημίου

Σχεδιασμός

  • Συνιστώνται κρατήσεις για βραδινό
  • Δέχεται κρατήσεις

Πληρωμές

  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

Παιδιά

  • Διαθέτει αλλαξιέρα
  • Καλό για παιδιά
  • Ψηλά καθίσματα

Χώροι στάθμευσης

  • Στάθμευση επί πληρωμή στον δρόμο
  • Χώρος στάθμευσης επί πληρωμή

Κατοικίδια

  • Επιτρέπονται οι σκύλοι στο εσωτερικό
  • Επιτρέπονται οι σκύλοι στον εξωτερικό χώρο

Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar βρίσκεται στην θέση 4 από συνολικά 10 στη λίστα ιταλικά εστιατόρια στη Θεσσαλονίκη

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar έχει βαθμολογία 4.6 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 1621 κριτικές στη Google

litsa papa

Πολύ ωραίες γεύσεις, πραγματικά νόστιμο φαγητό. Κρίμα όμως γιατί ο υπεύθυνος φώναζε τους υπαλλήλους κ τους μιλούσε με άσχημους χαρακτηρισμούς με αποτέλεσμα να δημιουργείται μια περίεργη ατμόσφαιρα μέσα στο μαγαζί. Όλη αυτή η ένταση από τον υπεύθυνο είχε σαν αποτέλεσμα να αποδιοργανώνει τους σερβιτόρους κ να γίνονται λάθη. Γι'αυτό το λόγο μπήκαν 3 αστέρια.

litsa papa ☆ 3/5
Dimitrios Papadopoulos

✨🍷 Το βράδυ της 1ης Ιανουαρίου ήρθαμε για ποτό σε αυτό το τέλειο μπαράκι και πραγματικά μας κέρδισε! Υπέροχα στολισμένο, ζεστή ατμόσφαιρα και εξυπηρέτηση άψογη. Ένα πολύ όμορφο μαγαζάκι για να χαλαρώσεις το βράδυ με το ποτό σου — εγώ επέλεξα ένα ποτήρι κρασί 🍷. Ιδανικό μέρος για χαλαρές στιγμές και όμορφες βραδιές ✨

Dimitrios Papadopoulos ☆ 5/5
Νικολέττα Κουμέντου

Τα φαγητά πολύ γευστικά και η Caesar σαλάτα ήταν πολύ ωραία. Το προσωπικό ευγενικό και πολυ εξυπηρετικό. Επίσης επισκεφθήκαμε το μαγαζί και για brunch και θα ήθελα να πω οτι τα pancakes ήταν πάρα πολύ ωραία. Αξίζει να το επισκεφθείτε ! Έρχομαι μετά από μια εβδομάδα να διαμορφώσω την κριτική μου δυστυχώς διότι ξανά πήγαμε στο μαγαζί αλλά απογοητευτήκαμε.. Τα φαγητά δεν ήταν όπως την πρώτη φορά. Δοκιμάσαμε πίτσα αλλά εσωτερικά ήταν το ζυμάρι άψητο και από κάτω η πίτσα ήταν καμένη.. Τα μακαρόνια Alfredo's για 2η φορά και δυστυχώς ήταν σαν να τρώω απλή καρμπονάρα το μόνο που ήταν ίδιο γευστικά ήταν η Caesar σαλάτα. Δυστυχώς την 2η φορά δεν την ευχαριστηθήκαμε

Νικολέττα Κουμέντου ☆ 5/5
kosgp ggp

Τιμές ποτών εκτός τόπου και χρόνου. Πέρασα την επόμενη μέρα για φαγητό..... Δυστυχώς υπήρχαν και χειρότερα. Καρμπονάρα με κομμένο αυγό !!! Φυσικό επακόλουθο τα 4 αστέρια σέ 1, και αυτό ίσως είναι υπερβολικό...

kosgp ggp ☆ 1/5
marina krv

Η εμπειρία μου στο κατάστημα δεν ήταν ευχάριστη. Κατά τη διάρκεια του φαγητού, ο εργοδότης μιλούσε στους υπαλλήλους με έντονο και αγενή τρόπο και εξέφραζε μπροστά σε όλους τη δυσαρέσκειά του για τα αμάζευτα τραπέζια. Η συμπεριφορά αυτή δημιούργησε άβολη ατμόσφαιρα για τους πελάτες και πίεση για το προσωπικό. Ευχάριστο προσωπικό και γρήγορη εξυπηρέτηση κατά τα άλλα

marina krv ☆ 2/5
Smaro Papathoma

Πολύ θετική η εμπειρία μας !! Θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα τα Νιόκι με Κρέμα Παρμεζάνας! Ο,τι καλύτερο σε γεύση και υφή έχω φάει τελευταία. Πολλά μπράβο! ❤️

Smaro Papathoma ☆ 5/5
Αναστάσης Παπάζογλου

Πολύ εξυπηρετικό και άνετο προσωπικό,πολύ ζεστό χώρος με ζεστά χρώματα,με πολύ ζέστη και χαλαρωτική μουσική που σε ταξιδεύει

Αναστάσης Παπάζογλου ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar

Διεύθυνση

Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar βρίσκεται στην τοποθεσία Μητροπόλεως 20, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar είναι +30 231 022 3739

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar είναι: mangiare-gastrobar.gr

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 09:00–01:00
Τρίτη: 09:00–01:00
Τετάρτη: 09:00–01:00
Πέμπτη: 09:00–01:00
Παρασκευή: 09:00–01:00
Σάββατο: 09:00–01:00
Κυριακή: 09:00–01:00

Επικοινωνία Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις Mangiare Gastro Pizza Pasta Bar

    Go up